Quote:
Originally Posted by vineyardblues
Not to get everyone sick but , Have you seen the price of food at your local supermarket !!!!!!
|
Check the unit price:
Any kind of pure fruit juice other than apple: Often over $5.00/Gal
Orajel: Over $600.00/LB