Quote:
Originally Posted by tattoobob
Yup X2
Plus you can buy the griddle for it and make pancakes, bacon, and eggs
|
X3!
You can spend $30 or $40 for a super cheapy at Wally world that will last you a few years but trust me you'll be irritated as hell when you have to cook in the wind and cold and it takes you an hour to cook anything