I do the Bob Red Mill Thick cut Oatmeal, then I mush up a banana, throw in a handful of Dried Cranberries and Chopped Walnuts, then top it off w/ a sprinkle of brown sugar.....doubt very much it costs more than $2 a bowl
Add a glass of 1% milk to wash it all down w/....thats Livin
