ice house 30s for 10 bucks each in college.
when i was a feshman with an id, we'd drive up to NH and buy as many as they'd let us, i think it was 4 each. bring them back to school and sell 2 of them for $30 bucks each and drink the other 2. did that almost every weekend.
|